MG Stomatologia

Personel

nasz
personel

doświadczeni lekarze, wykwalifikowany personel pomocniczy

Zespół MG Stomatologia Magdalena Gołębiewska tworzą doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, co jest gwarancją diagnostyki i leczenia na najwyższym światowym poziomie.

lekarz dentysta - właścicielka gabinetu

Magdalena Gołębiewska (Kubera)

W 2009 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Od 13 lat stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii. W mojej pracy, oprócz leczenia zachowawczego i chirurgicznego, zajmuję się zaawansowaną protetyką, przebudową zgryzu, wszczepianiem implantów oraz implantoprotetyką. W 2019 roku ukończyłam roczne szkolenie podyplomowe – Practiculum Implantologii w Instytucie Vivadental w Gdańsku i od tego momentu nieustannie poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie, biorąc udział w wielu kursach.

Podczas swojej codziennej pracy, traktuję stomatologię nie tylko jako swój zawód ale przede wszystkim jako misję przywracania pełnego uśmiechu pacjentom, dlatego chciałam stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli leczyć pacjentów na wysokim poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

lekarz dentysta

Agnieszka Powiertowska

W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem kanałowym zębów przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Pani doktor stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu endodoncji i odbudowy zębów.

MG Stomatologia Anita Szperling
lekarz dentysta

Anita Szperling

Nazywam się Anita Szperling i jestem lekarzem dentystą. Stomatologia jest moja pasją i powołaniem. Pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności na licznych sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

W 2011 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.

Swoją pracę rozpoczęłam w Przychodni Stomatologicznej przy Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.

Kolejne doświadczenia zdobywałam w prywatnych klinikach w Szczecinie i okolicach.

W 2014 roku rozpoczęłam pracę w klinice Thomas Lowerton Tandläkare w szwedzkim Malmö. Zajmowałam się tam kompleksowym leczeniem stomatologicznym.

Po powrocie do kraju podjęłam się nowego wyzwania, jakim są studia podyplomowe Master in Orthodontics (IAO), a od 2019 roku jestem członkiem European Orthodontic Society. Od kilku lat intensywnie pogłębiam moją wiedzę w dziedzinie ortodoncji, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci od 4 roku życia. W tym celu wykorzystuję aparaty stałe jak i ruchome oraz terapię miofunkcjonalną.

W czerwcu 2021 r. uzyskałam międzynarodowy tytuł Mistrza ortodoncji po ukończeniu trzyletnich studiów podyplomowych.

MG Stomatologia Joanna Belter
higienistka stomatologiczna

Joanna Belter

asystentka stomatologiczna

Klaudia Trzcińska

asystentka stomatologiczna

Jowita Bochan-Wróblewska